Džerodų dinastija (2 knygos)

 • Džerodų dinastija (2 knygos)

  560 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 5,6 taškus.
  Serija
  Šilkas
  Miniserija
  Džerodų dinastija
  Autorius
  Maureen Child/ Tessa Radley/ Kathie DeNosky/ Maxine Sullivan/ Emilie Rose/ Heidi Betts
  Pavadinimas
  Džerodų dinastija (Paveldėta kilmė/ Nesakyk ne/ Tekėti iš meilės/ Prisijaukinti bosą/ Kas dabar bus?/ Kalėdų dovanėlė)
  Originalus pavadinimas
  Dynasties: The Jarrods (Claiming Her Billion-Dollar Birthright / Falling for His Proper Mistress / Expecting the Rancher‘s Heir/ Taming Her Billionaire Boss / Wedding His Takeover Target / Inheriting His Secret Christmas Baby)
  Vertėjas
  Neringa Milaknienė / Laima Juknevičiūtė / Linara Jagminaitė/ Laima Juknevičiūtė / Miglė Geicen / Lina Kulikauskienė
  Leidimo metai
  2022
  Puslapių skaičius
  480
  Formatas
  12,5x18,5x3 cm minkštas viršelis (2 knygos)
  ISBN
  978-609-03-0786-1 / 978-609-03-0787-8
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  13.8 Eur
 • Net 6 romanai dviejose knygose!

  Džerodų dinastija. 2 knygos


  Paslapčių suskaldyta galinga šeima – vėl kartu.
  Šeši jausmingi romanai apie Džerodų dinastijos palikuonis!
  Iš Aspeno, Kolorado valstijos, kilusiai Džerodų dinastijai jau daugiau nei šimtas metų. Šeima augo kartu su miestu, o jos įkurtas kurortas tapo prabangaus ekstravagantiškumo ženklu. Džerodai – didžiulė, turtinga ir įtakinga šeima. Atskleidžiamos jos narių paslaptys, aikštėn kyla puoselėjama slapta meilė... visi gyvena ilgai ir laimingai.

  Džerodų dinastija. Pirma knyga

  Maureen Child. Paveldėta kilmė

  Erikos Prentis gyvenimą aukštyn kojomis apverčia netikėta naujiena. Erika sužino, kad yra kilusi iš turtingos Kolorado dinastijos, maža to – biologinis tėvas paliko jai didžiulį turtą. Supažindinti naująją paveldėtoją su Džerodų šeimos reikalais patikima teisininkui Kristianui Henfordui.
  Erikos laukia dar vienas netikėtumas…
   

  Tessa Radley. Nesakyk ne

  Jos vienintelės nesiliovė geidęs...
  Praėjo keturiasdešimt devynios dienos ir naktys nuo tada, kai Gajus Džerodas paskutinį kartą lietė Averę Lankaster. Sėkmingas verslininkas patikėjo gandais, kad ši mergina – viso labo turtų medžiotoja. Bet nė akimirkai neįstengė išmesti jos iš galvos. Priverstas vėlei dirbti kartu su Avere Gajus vos įstengia tramdytis.
   

  Kathie DeNosky. Tekėti iš meilės

  Grįžusi į gimtąjį Aspeną, neilgai trukus Melisa Džerod užmezga neįpareigojantį romaną su vietinės rančos savininku Šeinu Makdermotu, vienu iš Džerod Ridžo kurorto investuotojų ir pagarsėjusiu mergišiumi. Netikėtai nesantuokiniai ryšiai įgauna naujų atspalvių. Tik laiko klausimas, kada jų paslaptis išaiškės.

  Pavadinimai originalo kalba Claiming Her Billion Dollar Birthright / Falling for His Proper Mistress / Expecting the Rancher's Heir

  Iš anglų kalbos vertė Neringa Milaknienė / Laima Juknevičiūtė / Linara Jagminaitė
   

  Džerodų dinastija. Antra knyga

  Maxine Sullivan. Prisijaukinti bosą

  To tai nebus! Niekas nepalieka Bleiko Džerodo! Netikėtas nepriekaištingos padėjėjos įgeidis išeiti iš darbo priverčia jį ne juokais sunerimti. Ničnieko nepaaiškinusi Samanta Tomson įteikia atsistatydinimo raštą, tačiau Bleikas neketina lengvai paleisti neprilygstamos darbuotojos. Priversta išdirbti sutartyje nustatytą laiką Samanta nusprendžia paskutinį kartą pamėginti užkariauti savo viršininko širdį...


  Emilie Rose. Kas dabar bus?

  Tikiuosi, kad pasimėgausite iš arti stebėdami, kaip Sabrina ir Gevinas, kurie iki šiol tiesiog stengėsi pabėgti nuo savo praeities, susitinka ir taip įkaitina vienas kitą, kad kyla pavojus, jog gali imti tirpti snieguotos juodu supančių kalnų viršūnės.
  Emilie Rose
   

  Heidi Betts. Kalėdų dovanėlė

  Tokios kalėdinės dovanos Trevoras Džerodas nesitikėjo. Jis – tėvelis? Bent taip tvirtina į jo biurą užsukusi žavi moteris. Ant Heilės Smit rankų miegantis kūdikis – neva jos mirusios sesers ir Džerodo meilės vaisius. Trevoras pareikalauja tyrimų, nors jau neabejoja, kad moteris sako tiesą. Kas bus, kai apie tai iššniukštinės žurnalistai? Trevoras randa išeitį, tereikia gauti Heilės Smit sutikimą.


  Pavadinimai originalo kalba Taming Her Billionaire Boss / Wedding His Takeover Target / Inheriting His Secret Christmas Baby

  Iš anglų kalbos vertė Laima Juknevičiūtė / Miglė Geicen / Lina Kulikauskienė

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos
   

 • Alternatyvios knygos

  1180 
  400 
  Mėnesio milijonierius (2 knygos)

  Net 6 romanai dviejose knygose!

  400