Edith Wharton. Vasara

 • Edith Wharton. Vasara

  1090 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 10,9 taškų.
  Autorius
  Edith Wharton
  Pavadinimas
  Vasara
  Originalus pavadinimas
  Summer
  Vertėjas
  Jūratė Žeimantienė
  Leidimo metai
  2024
  Puslapių skaičius
  192
  Formatas
  14,0x21,0x1,6 cm, kietas viršelis
  ISBN
  978-609-03-0982-7
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  15,70 Eur
 • „Argi nematote, kad man nerūpi, ką sako kiti?“

  Naivi mergina iš kuklaus kaimelio sutinka ambicingą vaikiną iš didelio miesto – ir įsiplieskia aistringas romanas. Išdidžią, nepriklausomą, garbingą Čeritę Rojal slegia jos kilmės paslaptis, ypač užsimezgus svaigiems santykiams su išsilavinusiu puikių manierų Liucijumi Harniu. Ar aistringa meilė gali atsilaikyti prieš prigimties ir aplinkos įtaką?

  Čeritė Rojal gyvena Šiaurės Dormeryje, mažame Naujosios Anglijos miestelyje. Atstumtųjų bendruomenėje gimusią mergaitę išgelbsti ir jos globėju tampa advokatas Rojalas. Viena vertus, Čeritė puikiai supranta esanti prastos kilmės, antra vertus, niekina Šiaurės Dormerį ir maištauja prieš ją supančią troškią apkalbų ir dvigubos moralės aplinką. Vieną dieną jos nuobodų darbą vietinėje bibliotekoje sujaukia į miestelį paviešėti atvykęs jaunas architektas Liucijus Harnis. Daili jo išvaizda ir rafinuotumas sužadina aistringą merginos prigimtį. Jųdviejų ryšiui stiprėjant, įsiplieskia Čeritės konfliktas su globėju, į paviršių sukyla tamsios povandeninės santykių srovės.

  „Dažnai mes esame greiti atmesti kūrinių veikėjų sprendimus kaip prastus pasirinkimus, bet Čeritė mums byloja, kad kartais nutinka taip, jog gerų pasirinkimų tiesiog nėra ir tenka rinktis mažiausiai blogą.“

  Profesorė Liz Boltz Ranfeld

  Informaciją parengė Svajonių knygos