Jane Porter. Lai žvaigždės pildo svajones

 • Jane Porter. Lai žvaigždės pildo svajones

  490 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 4,9 taškus.

  Net 3 romanai už gerą kainą!

  Serija
  Svajonių romanai
  Leidimo metai
  2017
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Trilogija "Broliai Ferai":

  Išrinktoji
  Džeslina ir Šarifas susipažino Londone – tada jie buvo jauni, nerūpestingi ir įsimylėję. Ji – neseniai mokytojauti pradėjusi mergina, jis – savo kilmės nesureikšminantis žavus ir maištingas arabų princas. Bet likimas pakišo koją, jųdviejų keliai išsiskyrė. Nesunku įsivaizduoti, kaip apstulbo Džeslina, po dešimtmečio išvydusi Šarifą. Karalių Šarifą Ferą. Našlį, trijų dukterų tėvą. Ir ko jam prireikė iš jos?
  Kaip karaliui prašyti pagalbos? Kaip gauti tai, ko taip labai reikia? Atsargiai – labai atsargiai...

  Žavioji belaisvė
  Šeichas Khalidas Feras išgelbėjo amerikietę Oliviją Mors iš savo šalies priešų rankų. Bet, norėdamas užtikrinti jai laisvę, turėjo paskelbti Oliviją savo sužadėtine... Khalidas laidavo už Oliviją garbe ir vylėsi, kad jo malonėje atsidūrusi svetimšalė nuolankiai vykdys savo pareigą... Taps klusnia jaunamarte.

  Nepriklausoma moteris
  Balta varna galingoje Ferų šeimoje, vidurinysis sūnus Zajedas atsižadėjo meilės ir vedybų. Šis pleibojus princas laimingiausias keliaudamas per Monte Karlo kazino. Tačiau įvykus šeimos tragedijai jis paveldi savo karalystės sostą. Papročiai skelbia, kad šalia karaliaus turi būti žmona, ir jis kaip tik turi numatęs sau nuotaką...
  Ru Tornel – energinga, nepriklausoma moteris. Jeigu ji netekės už Zajedo iš pareigos, galbūt geismas padės ją įtikinti...

  Iš anglų kalbos vertė Neringa Milaknienė, Jurgita Sajevičienė, Lina Kulikauskienė

  2017 m.
  576 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8x18,1x3,5 cm
  ISBN 978-609-03-0302-3

  Informaciją parengė Svajonių knygos