Kate Carlisle. Magiškų švenčių!

 • Kate Carlisle. Magiškų švenčių!

  489 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 4,89 taškus.

  Net 3 romanai už gerą kainą!

  Serija
  Šilkas
  Kolekcija
  Tauputės biblioteka Plius
  Leidimo metai
  2016
 • Spąstai milijonieriui
  Vos sužinojęs apie slaptą motinos planą apvesdinti jį ir jo brolius, tarptautinės korporacijos Djukas prezidentas Adamas ima dairytis per petį. Galbūt ką tik į darbą priimta patrauklioji jo padėjėja Triša Džeims tėra statytinė, kuri siekia nusitempti žavų vyrą prie altoriaus ir užvaldyti jo turtus? Adamas Djukas nusprendžia įsitraukti į žaidimą: suvilios naująją padėjėją ir galiausiai pasiųs ją po velnių. Taip visiems laikams padarys galą absurdiškam motinos piršliavimui. Tačiau tikrųjų Trišos ketinimų niekas nė nenumano...


  Staigmena tau
  Santuoka ir vaikai? Tik ne užkietėjusiam viengungiui Kameronui Djukui. Tačiau meilės romanas su Džulija Periš viską apverčia aukštyn kojomis. Sužinojus, kad gražuolė keksų kepėja pagimdė jam sūnų, Kamerono prioritetai pasikeičia. Jis ves Džuliją ir suteiks vaikui savo pavardę. Bet širdį pasiliks sau.


  Viliojimo menas
  Nauja šukuosena? Makiažas? Suknelė? Kurgi jo stropioji padėjėja atostogavo? Priešais Brendoną Djuką stovinti moteris nė iš tolo neprimena tos Kelės Meredit, kuri vos prieš dvi savaites išsiruošė atostogų. Jos išvaizdos pokyčiai Brendoną apstulbina ir suintriguoja.
  Kelė tvirtina, kad pasikeitė išvaizdą norėdama atsikeršyti buvusiam vaikinui – jį susigrąžinti, o paskui pamesti. Tačiau kai su ašaromis akyse prisipažįsta ničnieko nenutuokianti apie viliojimo meną, Brendonas pasisiūlo jai padėti. Tik su viena sąlyga – Kelė turi pasižadėti, kad jo neįsimylės...

  Iš anglų kalbos vertė Laima Juknevičiūtė, Rita Krupavičiūtė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2016
  576 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8x18,1x3,5 cm
  ISBN 978-609-03-0126-5
   

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Penny Jordan. Sicilija, mano meile!

  Net 3 romanai už gerą kainą!

  489 
  Maxine Sullivan. Spindinčios Kalėdos

  Net 3 romanai už gerą kainą!

  489 
  Lynne Graham. Kur veda širdis

  Net 3 romanai už gerą kainą!

  489