Lisa Kleypas. Mano vardas Libertė

 • Lisa Kleypas. Mano vardas Libertė

  990
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 9,9 taškus.

  Šiuolaikinis Lisos Kleypas meilės romanas

  Serija
  Jausmų klasika
  Leidimo metai
  2018
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  13.50 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  JI KILUSI IŠ VARGUOLIŲ KVARTALO.
  Libertė Džouns kupina svajonių ir siekių, jie nuves ją toli nuo Velkamo Teksase... Žinoma, jeigu jai pavyks neleisti širdžiai vadovauti protui. Hardžiui Ketisui Libertė – uždraustas vaisius. Vaikinas turi didelių ambicijų, trokšta išvykti iš Velkamo, Libertė Džouns tik apsunkintų padėtį, o jam to mažiausiai reikia. Tačiau kažkokia galinga jėga traukia juodu vieną prie kito, ir ta pavojinga trauka stipresnė už juos abu.
  ŠIS VYRAS – NE JAI.
  Hardis pasirenka išvykti. Likusi viena su maža sesute ant rankų Libertė sutinka multimilijonierių verslo magnatą Čerčilį Trevisą. Tarp jos ir senstelėjusio turtuolio užsimezga ryšys. Kai kam atrodo, kad jis jai – saldusis tėtušis. Tačiau jų santykiai sudėtingesni, nei žmonės mano. Šiam ryšiui nuožmiai priešinasi ir Geidžas, Čerčilio sūnus.
  GAUS JIE TAI, KO TROKŠTA ŠIRDYS, AR LIKIMAS JUOS IŠSKIRS?
  Du vyrai. Ir viena moteris. Nuo to, ką Libertė pasirinks, priklauso, bus ji išaukštinta ar sužlugdyta. Jūs įdėmiai seksite kiekvieną jos žingsnį. O šios meilės istorijos niekada nepamiršite.

  Kleypas ne be reikalo yra New York Times populiariausių rašytojų sąraše. Mylima istorinių meilės romanų autorė pasiekė žodžio meno aukštumų, tai matyti iš šios knygos – pirmo šiuolaikinio jos meilės romano.
  Romantic Times BOOKreviews (Top Pick!)

  Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė

  Išleidimo metai: 2018
  448 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x cm
  ISBN 978-609-03-0404-4

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Judith McNaught. Lemties piršlys

  Antrasis pataisytas leidimas

  800
  Judith McNaught. Tobula

  Antrasis pataisytas leidimas

  900