Lisa Kleypas. Tos mėlynos jo akys

 • Lisa Kleypas. Tos mėlynos jo akys

  1350 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 13,5 taškų.

  Šiuolaikinis Lisos Kleypas meilės romanas

  Serija
  Jausmų klasika
  Leidimo metai
  2019
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  13.50 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  SUSIPAŽINKITE SU MĖLYNAKIU VELNIU.
  Jo gyslomis teka karštas kraujas. O galvoje sukasi neramios mintys. Milijonierius, negalintis pasigirti šlovinga kilme, tačiau turtus susikrovęs be niekieno pagalbos ir įsigijęs ne vieną priešą. Tai Hardis Ketisas.

  SUSIPAŽINKITE SU TURTŲ PAVELDĖTOJA.
  Tai Heiven Trevis. Ji atsisako eiti šeimos jai parinktu keliu, nors dėl to tėvas išbraukia iš testamento. Tačiau ištekėjus už šeimai neįtikusio vyro Heiven gyvenimas pakrypsta pavojinga linkme. Po dvejų metų ji sugrįžta namo pasiryžusi daugiau nebepamilti jokio vyro. Heiven išties mažiausiai reikia, kad šeimos priešas Hardis Ketisas staiga išdygtų tarpduryje ir įžiebtų ugnį širdyje.

  SAUGOKITĖS LAKSTANČIŲ ŽIEŽIRBŲ...
  Kupinas jausmingumo ir prieštaringų veikėjų Lisos Kleypas romanas „Tos mėlynos jo akys“ įtrauks ir nepaleis, kol jums prieš akis atsiskleis sudėtingas dviejų žmonių likimas.

  „Be galo jaudinanti meilės istorija... Ji privertė mane braukti ašaras ir nemiegoti iki paryčių stengiantis užbaigti knygą iki galo.“
  The Post and Courier

  Pirmasis Lisos Kleypas šiuolaikinis jausmų romanas „Mano vardas Libertė“ įtraukė į turtingos Trevisų šeimos pasaulį, palydėjo Libertę į mylintį Geidžo Treviso glėbį.
  „Tos mėlynos jo akys“ pasakoja apie nelengvą Hardžio Ketiso ir Heiven Trevis kelią į tikrą meilę.

  „<...> kartais gyvenime, jeigu labai pasiseka, galima sutikti sau skirtąjį. Ne todėl, kad jis arba jūs esate tobuli, tiesiog judviejų trūkumai puikiai dera tarpusavyje ir leidžia būti drauge“

  Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė

  Išleidimo metai: 2019
  384 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x3,2 cm
  ISBN 978-609-03-0465-5

  Informaciją parengė Svajonių knygos

   

 • Alternatyvios knygos

  Judith McNaught. Lemties piršlys

  Antrasis pataisytas leidimas

  1390 
  Judith McNaught. Tobula

  Antrasis pataisytas leidimas

  1490