Nepamirštamos moterys

 • Nepamirštamos moterys

  464
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 4,64 taškus.

  4 romanai už GERĄ kainą!

  Serija
  Svajonių romanai
  Miniserija
  Nepamirštamos moterys
  Autorius
  Dani Collins
  Pavadinimas
  Nepamirštamos moterys
  Vertėjas
  Asta Adomavičienė / Asta Adomavičienė / Neringa Lekandrė / Neringa Lekandrė
  Puslapių skaičius
  192
  Formatas
  10,6x16,7 (4 knygos)
  ISBN
  978-995-57-1913-7
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  4,64 Eur
 • 4 romanai tavo skaitiniams!

  Dani Collins knygų serija Nepamirštamos moterys

  Būk mano, Andželika

  Išpuošta dykumų princo deimantais...
  Norėdamas garantuoti sėkmingą sesers santuoką, princas Kasimas privalo nutraukti tariamą Andželikos Sauveterės romaną su jo būsimu svainiu. Tačiau vos tik Andželika paneigia gandus, Kasimas neatsispiria pagundai pats suvilioti gražuolę.
  Andželika sutinka su Kasimo pasiūlymu... Nuolat lyginama su dvyne seserimi, ji niekada neturėjo progos parodyti, kokia yra iš tikrųjų. Juodu kilę iš skirtingų šeimų, bet nuo Kasimo prisilietimų Andželika pražysta ir atsiduoda dykumų princui. Bet ar šis vyras galės suteikti jai daugiau nei tik aistrą ir neįkainojamas brangenybes?

  Vesiu tave, Sinija

  Ji laukiasi milijardieriaus kūdikio!
  Po skausmingai pasibaigusio romano su garsiu magnatu Henriu Sauveteriu, Sinija Vaitli sužino, kad laukiasi... dvynių! Ji liepsnoja vien nuo prisiminimų apie šio vyro prisilietimus, bet bijo, kad būsimi Sauveterio palikuonys susaistys ją su Henriu visiems laikams. Nebent ji išsaugos paslaptį...
  Išsiaiškinęs Sinijos apgaulę, Henris įsiunta. Praeityje mažosios sesutės pagrobimas užgniaužė bet kokį norą pačiam sukurti šeimą, tačiau kiekvienas Sauveteris nusipelno jo apsaugos. Henris privalo vesti Siniją, tada galės įrodyti, kokia kupina malonumų gali būti jų sąjunga!

  Susižadėję ir... įsimylėję

  Moterų numylėtinio laikina sužadėtinė
  Šlovės lydimas milijonierius lenktynininkas Ramonas Sauveteris yra įpratęs prie visuomenės dėmesio, tačiau asmeninį gyvenimą ir šeimos reikalus jis saugo po devyniais užraktais. Ne išimtis – ir jo fiktyvios sužadėtuvės su nuostabaus grožio mergina, viešųjų ryšių atstove Izidora Garsija.
  Izidora niekada neatleis Ramonui už tai, kad įtraukė ją į šį farsą, taip pat ir už nederamą elgesį, dėl kurio jos širdis liko sudaužyta. Nors jųdviejų sužadėtuvės tėra fikcija, žavioji viešųjų ryšių atstovė tikrų tikriausiai ilgisi... karštų Ramono bučinių. Nespėjus nutraukti šio apgalvoto susitarimo, juos užklumpa ne visai suplanuoti jausmai.

  Neplanuotas paveldėtojas

  Netikėtas princo paveldėtojas!

  Vienai nakčiai atsikračiusi baimės, kuri lydi nuo pat vaikystės, turtinga atsiskyrėlė Trela Sauveterė pasiduoda geidulingai aistrai.... ir netikėtai pastoja! Bet kokia kaina vengianti viešumos mergina nenori, kad apie tai kas nors sužinotų... net jos kūdikio tėvas.
  Tačiau kai bulvarinėje spaudoje pasirodo nuotrauka, kurioje vieną iš dvynių seserų aistringai bučiuoja vyras, į skandalą įtraukiamas ir Elazaro sosto paveldėtojas princas Chavjeras. Jis padarys viską, kad netikėtai pradėtas kūdikis atitektų jam – jei reikės, net pagrobs Trelą! Princo Chavjero sūnus privalo tapti teisėtu paveldėtoju, o jis pats neatsisakys malonumo priversti Trelą tapti jo karališkąja nuotaka!

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Tai nutiko vasarą

  2 romanai už 1 kainą!

  400
  Linkėjimai vasarai

  4 romanai už GERĄ kainą!

  400
  Vasaros malonumai

  4 romanai už 2 kainą!

  400