Sherryl Woods. Puikiosios magnolijos

 • Kraunamos nuotraukos
  800
  2800 Sutaupykite 2000
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 8 taškus.

  Sherryl Woods keturių knygų serija Puikiosios Magnolijos

  Serija
  Šilkas
  Leidimo metai
  2008
 • Keturių knygų serija Puikiosios Magnolijos:

  Pasiekti namus - istorija apie Medę
  Gabalėlis dangaus - istorija apie Daną Sju
  Tarsi tikra šeima - istorija apie Heleną
  Sveiki atvykę į Serenitį! - istorija apie Žanetą

  Pirma knyga. Pasiekti namus

  Nieko nėra geriau kaip akimirka ramybės...

  Medė gyvena mieste, kurio pavadinimas Serenitis reiškia ramybę. Deja, nuo tos akimirkos, kai žlugo santuoka, jos gyvenime ramybės nebėra. Dvidešimt metų paaukojusi šeimai Medė neturi nei darbo, nei darbo patirties. Užtat turi du sūnus – nesutramdomą šešiolikmetį ir plepų keturiolikmetį, kuris netikėtai praranda žadą ir užsisklendžia savyje, – iki širdies gelmių įskaudintą šešiametę dukrelę bei buvusį vyrą su gerokai jaunesne kūdikio besilaukiančia mylimąja. Ir dvi geriausias drauges, kurioms kažkodėl šauna į galvą, kad ji, Medė, turi padėti joms įkurti sveikatingumo klubą. Negana to, trisdešimtmetis sūnaus beisbolo komandos treneris pameta dėl jos galvą – visas miestas ūžte ūžia.


  „Puikiųjų Magnolijų“ knygų ciklą Sherryl Woods pradeda gilindamasi į skausmingą temą: kaip vieno iš sutuoktinių neištikimybė ir skyrybos paveikia vaikus. Romantiškiems dviejų brandžių žmonių santykiams tai suteikia gilesnės prasmės ir naujų spalvų. – Lynne Welch


  Iš anglų kalbos vertė Daiva Šulmanienė

   

  Antra knyga. Gabalėlis dangaus

  Niekada nevėlu pradėti iš naujo!

  Išspyrusi iš namų neištikimą vyrą, Dana Sju visa galva pasinėrė į savo verslą. Jos jaukus restoranas Serenityje klesti. „Sulivano“ virtuvė garsėja gardžiais patiekalais, bet štai asmeninis gyvenimas prisvilęs. Danos Sju nebedžiugina net pokalbiai su draugėmis – Puikiosiomis Magnolijomis. Vis dažniau ji guodžia save kaloringais saldumynais. O paauglė dukra Enė kaip tik atsisako valgyti ir vis labiau nyksta.
  Bet vienas skausmingas įvykis priverčia permąstyti gyvenimą. Išsekusi Enė atsiduria ligoninėje, ir Danai Sju tenka vėl susitikti su buvusiuoju.


  Sherryl Woods tęsia „Puikiųjų Magnolijų“ ciklą. Antrojoje knygoje autorė toliau gvildena moterų gyvenimo problemas, šeimos ir draugystės temas.

  Iš anglų kalbos vertė Daiva Šulmanienė

   

  Trečia knyga. Tarsi tikra šeima

  Gyvenimas pilnas malonių netikėtumų

  Helena pasiekė visko, apie ką svajojo: baigė teisės koledžą, įkūrė teisinių paslaugų kontorą, tapo finansiškai nepriklausoma ir visoje Pietų Karolinoje gerbiama advokatė. Bet perkopusi keturiasdešimtmetį pati energingiausia (ir ciniškiausia) Puikioji Magnolija netikėtai suvokia norinti to, ką tiek metų nerūpestingai buvo nustūmusi į šalį. Jos mintis užvaldo troškimas turėti vaiką.
  Tik kaip jo susilaukti, kai esi vieniša? Helena – ne iš tų moterų, kurios sėdi sudėjusios rankas ir nuolankiai laukia tinkamos progos. Ji ryžtasi draugėms įrodyti, kad yra savo likimo šeimininkė, ir sukuria slaptą planą.

  Knygų ciklo „Puikiosios Magnolijos“ autorė Sherryl Woods puikiai išmano žmogaus prigimtį ir geba sukurti įtaigius veikėjų charakterius. Trečiojoje knygų ciklo dalyje rašytoja nagrinėja šeimos ir motinystės temą.

  Iš anglų kalbos vertė Elzė Tilindytė

   

  Ketvirta knyga. Sveiki atvykę į Serenitį!

  Kai pildosi troškimai


  Atvykusi į Serenitį Žaneta įgijo ne tik mėgstama darbą Kryžkelės SPA klube. Čia ji susirado ištikimų, nuoširdžių draugių, kurių jai taip trūko. Tačiau net Puikiosios Magnolijos negali užglaistyti siaubingos prarajos, atsivėrusios tarp Žanetos ir jos šeimos.
  Įkalbėta organizuoti miesto šventę, Žaneta susivienija su patraukliu naujuoju miesto valdytoju. Tomas Makdonaldas – tikriausiai vienintelis žmogus Serenityje, šventėmis ir šeimos susiėjimais besižavintis dar mažiau nei Žaneta. Tačiau, ore sklandant romantiškai nuotaikai, Žaneta ir Tomas naujai pažvelgia į savo praeitį. Ir abu patiki, kad gali išsipildyti net seniai pamiršti troškimai.

  Ketvirtoji Sherryl Woods knygų ciklo „Puikiosios Magnolijos“ dalis labai jausminga – apie gebėjimą atleisti ir kurti prasmingus santykius.

   

  Iš anglų kalbos vertė Rimantė Janušaitė

  Leidimo metai: 2008
  416 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5 cm

   

 • Alternatyvios knygos

  Nora Roberts. Meilės architektai (2 knygos)

  Dviejų knygų serija „Meilės architektai“

  800
  1140 Sutaupykite 340
  Andrea Laurence. Amžinai tavo (4 knygos)

  Keturių knygų serija „Amžinai tavo“

  800
  1720 Sutaupykite 920