Susan Elizabeth Phillips. Įsimylėti Neprilygstamąjį

 • Susan Elizabeth Phillips. Įsimylėti Neprilygstamąjį

  1200 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 12 taškų.
  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Kolekcija
  *****romantika
  Leidimo metai
  2015
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  12,00 Eur
 • Visi ruošiasi prašmatniausioms metų vestuvėms.

  Liusė Džorik – buvusios Jungtinių Valstijų prezidentės duktė.
  Megė Koranda – Holivudo kino legendų vaikas.
  Liusė ir Megė – geriausios draugės.
  Pirmoji teka už vyro, kuriuo žavisi ir jaunutės, ir garbaus amžiaus moterys, – už Tedo Bodino, visų mylimo Vaineto miestelio mero. Antroji šiai santuokai nepritaria ir yra pasišovusi išgelbėti draugę nuo neišvengiamo nusivylimo. Kad ir koks tobulas yra Tedas, Liusės akyse kibirkštėlių jis neįžiebia.
  Megė neabejoja: geriausia būtų draugės vestuves atšaukti, tačiau niekas jos nepalaiko. Vos tik nuotakos suknele vilkinti Liusė ištaria „ne“, Megė užsitraukia visų miestelio gyventojų rūstybę. Ir, varge, net negali pasprukti iš Vaineto: piniginė – tuščia, o jaunikis – įtūžęs.
  Įstrigusi Teksaso užkampyje be pinigų ir garsiųjų tėvų pagalbos, Megė turės išgyventi pasitelkusi vien apsukrumą. Ar gali būti dar blogiau? Juk ji neatiduos savo širdies vyrui, kuriam neįmanoma atsispirti. Ne, tikrai ne. Net nemanykite!

   

  Skaitytojai ilgai laukė Susan Elizabeth Phillips knygos „Įsimylėti Neprilygstamąjį“. Jaunas, seksualus, ką tik baigęs koledžą Tedas, jau pažįstamas iš knygos „Ledi, būkit gerutė“, subrendo. Užaugo ir Liusė iš „Pirmosios damos“, ir Megė iš „Ką aš padariau dėl meilės“. Šiame nuotaikingame, žaismingame, užburiančiame pasakojime jie visi jau pasiruošę griežti pirmaisiais smuikais.

  „Karūnuokite Susan Elizabeth Phillips romantinių istorijų karaliene“, – negaili liaupsių McClatchy-Tribune naujienų agentūra.
  Susan Elizabeth Phillips grįžta su knyga, kurios reikalavo gerbėjai – šelmiška, seksualumu alsuojančia tikros meilės istorija, kuriai neįmanoma atsispirti. Jos centre – gražuolis širdžių daužytojas Tedas Bodinas, suaugęs ir iki kaklo įklimpęs į romantiškas bėdas.

   

  Kai Phillips pasičiumpa rašiklį, žinok: tavęs laukia nuostabus vakaras. Šita moteris – tikra kerėtoja, patikėkite!
  Oakland Press


  Iš anglų kalbos vertė Elžbieta Filipavičiūtė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!


  Išleidimo metai 2015
  448 psl., kietas viršelis su aplankalu
  Formatas: 15x24x3,9 cm
  ISBN 978-609-406-871-3
   

 • Alternatyvios knygos

  Julie James. Tegul laimi geriausias!

  Kai pažyra kibirkštys, taisyklių nebelieka...

  300 
  1270  Sutaupykite 970 
  1156 
  1156