Susan Mallery. Cukraus - pagal skonį (3 knyga)

 • Susan Mallery. Cukraus - pagal skonį (3 knyga)

  633 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 6,33 taškus.

  Trečioji Susan Mallery keturlogijos knyga apie Buchananų restoranų imperiją.

  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Leidimo metai
  2009
 • Keturių knygų serija apie Buchananų restoranų imperiją. Trečia knyga.

  Maistas ir meilė – puikus derinys, todėl nieko keista, kad populiarioji rašytoja Susan Mallery imasi pikantiškos knygų serijos apie Buchananų restoranų imperiją.

  Karšta, riešutais ir cinamonais kvepianti kapučino kava


  Aukščiausios rūšies kavos pupelės
  Reidas Buchananas visada buvo beisbolo sirgalių numylėtinis ir moterų garbinamas dievaitis. Visada... Iki vieno nelemto ketvirtadienio ryto...


  Lengva pieno putos kepurėlė
  Gerdamas rytinę kavą Reidas, buvusi beisbolo žvaigždė ir moterų širdžių ėdikas, Sietlo dienraštyje perskaito pagiežingą straipsnį. Tikrai smūgis žemiau juostos! O kur dar vargai su senele?


  Cukraus – kiekvienam pagal skonį
  Reido užduotis – nusamdyti senelei tris slaugytojas. Dvi pirmosios gauna darbą dėl įspūdingos išvaizdos. Trečiąją, itin patyrusią specialistę Lorę Džonston, Reidas pasirenka, pats nesuprasdamas kodėl – mergina nepasiduoda jo žavesiui.


  Specialus puodelis kapučino kavai

  Lorė niekina tokius besmegenius kaip Reidas Buchananas ir įsivaizduoja esanti jiems atspari. Tai kodėl tvirtos, daug metų statytos jos gynybinės sienos ima trūkinėti nuo menkiausios Reido šypsenėlės? Šiam keistam reiškiniui yra tik vienas paaiškinimas – nesuvaldoma meilės chemija.
   

  Iš anglų kalbos vertė Algina Dzvonkienė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Leidimo metai: 2009
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5 cm
  ISBN: 978-609-406-040-3