Virginia Heath. Sklando gandai (3 knygos)

 • Virginia Heath. Sklando gandai (3 knygos)

  2550 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 25,5 taškus.
  Serija
  Istorinis meilės romanas
  Miniserija
  Sklando gandai
  Autorius
  Virginia Heath
  Pavadinimas
  Sklando gandai
  Originalus pavadinimas
  The Talk of the Beau Monde
  Vertėjas
  Indrė Kairytė / Janina Užubalytė / Indrė Kairytė
  Leidimo metai
  2023
  Puslapių skaičius
  320
  Formatas
  13,0x20,5x2,3 cm, kietas viršelis (3 knygos)
  ISBN
  978-609-03-0901-8 / 978-609-03-0902-5 / 978-609-03-0903-2
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  38,70 Eur
 •  

  Sklando nuogirdos, kad trys meniškos prigimties seserys puolė į glėbį trims liūdnai pagarsėjusiems lordams. Nekantriai laukiame naujienų, kaip viskas klostysis toliau.

  Trijų knygų serija Sklando gandai

  Virginia Heath. Labiausiai apkalbama panelė. Pirma knyga

  Liūdnai pagarsėjęs vikontas

  Ir labiausiai apkalbama panelė...

  Siaučiant karui su Napoleonu, kelerius metus dirbęs diplomatu lordas Istvudas nenori grįžti į Londono aukštuomenę. Po skandalingų skyrybų jis užsitraukė nešlovę ir aplinkiniams kelia pasipiktinimą. Norėdamas sustabdyti įsisukusį paskalų malūną, jis turėtų vesti tylią aristokratę. Tačiau jo dėmesį prikausto drąsi, energinga dailininkė Feitė Bruks. Jie visai netinka vienas kitam į porą. Tai kodėl Feitė traukia jį lyg naktinį drugį į liepsną?

  „Ar ieškote romantiškos meilės istorijos, kurią perskaitę maloniai atsidusite? Jūs ją radote. Virginia Heath rašo romanus, kurių siužetai tikroviški, o veikėjai būtent tokie, kuriems norisi, kad pasisektų.“ Tinklaraštis „All About Romance“

   

  Virginia Heath. Įžūlioji markizo kaimynė. Antra knyga

  Šaunusis naujas kaimynas... Pagunda prie jos namų slenksčio!

  Pobūvyje norėdama išsisukti nuo nepageidaujamo gerbėjo, Houpė Bruks paprašo kito džentelmeno ją išgelbėti. Šis sutinka – ir neįtikėtinai aistringai ją pabučiuoja! Vėliau paaiškėja, kad nuodėmingai dailus Tanderslio markizas Liucijus yra naujasis Houpės kaimynas; šnekučiuodamiesi per balkonų turėklus jiedu susibičiuliauja. Houpė džiaugiasi, jog Liucijus labiau domisi ne jos kūnu, o svajonėmis tapti rašytoja, bet kodėl ji negali liautis galvojusi apie bučinį?
   

  „Virginia Heath užkabina skaitytojo dėmesį nuo pirmųjų skyrių, siužetas vystomas sklandžiai, negirdėtas pasakojimas ir mieli veikėjai visuomet priverčia pagalvoti, kad knyga buvo per trumpa. Ši knyga neabejotinai turi būti perskaityta.“ „Goodreads“

  Virginia Heath. Nesutramdomoji solistė. Trečia knyga

  Jo vaikystės priešas...

  ...tai moteris, kuriai negali atsispirti!

  Prižiūrėti dainininkę Čaritę Bruks jos koncertinio turo metu Grifitui Filpotui turėtų būti lengva – juk visą gyvenimą praleido ginčydamasis su ja dėl lengvabūdiškumo! Vis dėlto Grifas sužino, kad ji yra kur kas daugiau nei impulsyvi mergina, kurią manėsi pažįstantis. Tarp jų įsižiebia aistra... Po karšto bučinio Grifą ima plėšyti į gabalus abejonės – juk turėtų būti atsakingas už Čaritės dorybės saugojimą!
   

  „Šioje knygoje gausu smagių dialogų, truputis įtampos, pliūpsnis aistros ir be galo daug romantikos“. „Goodreads“

  Informaciją parengė Svajonių knygos